דף הבית
אודות
שרות לעסקים
עצמאי או חברה
המשפחה שלך כעסק
הקלות במס לשכירים
ביטוח חיים
איך לנהל שותפות
מאמרים
צור קשר
ביטוח חיים מעניק פיצוי כספי במקרים של מוות מוקדם, כלומר, אם המבוטח נפטר לפני שהגיע  לגיל 

הפנסיה. סכום הכסף ניתן לשאריו של הנפטר, בלא מעט מקרים, בן הזוג שהתאלמן והילדים שהתייתמו. בתמורה, המבוטח משלם תשלום חודשי במהלך חייו.

למעשה,ישנם שני סוגי תשלום שניתנים ליורשי הנפטר. הראשון, הסכום שמשולם הוא זה שצבר המבוטח לאורך השנים. אפשרות נוספת היא ששאריו של הנפטר יקבלו סכום כסף, עליו סוכם מראש, ולא את הסכום שהצטבר במהלך תקופת התשלומים. התשלום אליו מתחייב המבוטח נקבע בהתאם למצב רפואי, גילו, מינו, עיסוקו וכדומה.

ביטוח חיים - איך בוחרים את הסוג המתאים
הפוליסה נועדה להבטיח ליורשיו של המבוטח מקור הכנסה לאחר מותו. על פי רוב, מוות של אחד המפרנסים במשפחה מקשה עליה מאוד מבחינה כלכלית. מבחינה זו, הפיצוי הכספי עוזר למשפחתו של הנפטר להתמודד בתקופת ההסתגלות הקשה.

פוליסת ביטוח חיים מורכבת משני מרכיבים עיקריים - השקעה לחיסכון והשקעה לביטוח. קיימים חלקים נוספים הכלולים בפוליסת ביטוח החיים, למשל ביטוח אובדן כושר עבודה במקרה של מחלה קשה, נכותאו תאונה. צריך לבחון את תוכניות הביטוח השונות ולמצוא את התוכנית הרצויה ביותר, בהתאם לעיסוקו של המבוטח, הסיכונים שהוא נחשף אליהם, מצבו הבריאותי, וכמובן, יכולת ההשקעה וגובה נכסיו.

הבריאות שלך וביטוח החיים
ברוב הפעמים, כאשר מבוטח מצטרף לתוכנית ביטוח חיים, הוא צריךלגלות גילוי מלא שלפרטים רלוונטיים בהתאם לדרישת חברת הביטוח, ברבות מהפעמים, פרטים על מצבו הבריאותי, עיסוקו ווכיוצא בזה. לפעמים המבוטח נדרש לעבור בדיקות רפואיות או להמציא מסמכים ביחס למצבו הבריאותי. החברה המבטחת זכאית לסרב לבטח את הפונים אליה, ומסירת פרטים לא מלאים יכולה להביא לביטול הפוליסה.

כתובתנו : אפיקי הון | 050-4906876 | mekayes@013.net